10 lutego 2018
18:59
Adam Bucholz
PK w Iron Mountain: D. Huber najlepszy w serii próbnej, Wolny trzeci

Daniel Huber był najlepszym zawodnikiem serii próbnej przed sobotnim konkursem Pucharu Kontynentalnego w Iron Mountain (HS133). Reprezentant Austrii uzyskał odległość 136,5 m. Trzeci był Jakub Wolny (129 m).

W serii próbnej najlepiej spisał się Austriak Daniel Huber (136,5 m), który wyprzedził Słoweńca Anze Laniska (134,5 m) oraz Jakuba Wolnego (129 m). Czwarty był Norweg Marius Lindvik (129,5 m), piąty Niemiec Pius Paschke (124,5 m), zaś szósty - Robert Kranjec (127,5 m).

Dwudzieste czwarte miejsce zajął Klemens Murańka (110 m), dwudziesty szósty był Aleksander Zniszczoł (112 m), natomiast dwudziesty dziewiąty - Przemysław Kantyka (106,5 m).

[reklama]

Początek zawodów o 20:00 czasu polskiego.

Wyniki na żywo będziecie mogli śledzić za pośrednictwem relacji LIVE FIS >>

Wyniki serii próbnej PK w Iron Mountain (HS133); 10.02.2018
lp.nrzawodnikkrajodl.nota
1 30 HUBER, Daniel 136.5 68.7
2 37 LANISEK, Anze 134.5 68.2
3 7 WOLNY, Jakub 129.0 62.8
4 39 LINDVIK, Marius 129.5 58.4
5 19 PASCHKE, Pius 124.5 57.5
6 32 KRANJEC, Robert 127.5 56.3
7 38 SIEGEL, David 126.0 55.5
8 29 TEPES, Jurij 127.5 54.6
9 36 ASCHENWALD, Philipp 124.0 51.3
10 28 ALTENBURGER, Florian 122.5 50.2
11 41 WANK, Andreas 122.0 50.0
12 31 RINGEN, Sondre 125.5 49.5
13 40 DEZMAN, Nejc 122.5 49.2
14 11 AUNE, Joakim 117.5 44.6
15 6 POPPINGER, Manuel 120.0 43.6
16 13 SOUKUP, Matthew 123.0 43.4
17 26 WOHLGENANNT, Ulrich 120.0 42.5
18 22 ZUPANCIC, Miran 115.0 38.5
19 21 HUBER, Stefan 115.5 38.1
20 18 HOFFMANN, Felix 114.0 37.8
21 35 NAGLIC, Tomaz 114.5 35.6
22 34 HAUER, Joachim 115.5 35.5
23 25 PEDERSEN, Robin 117.5 33.6
24 17 MURANKA, Klemens 110.0 33.3
25 14 BRASME, Paul 114.5 32.2
26 27 ZNISZCZOL, Aleksander 112.0 30.1
27 20 BAER, Moritz 112.0 29.2
28 33 PAVLOVCIC, Bor 109.5 28.6
29 23 KANTYKA, Przemyslaw 106.5 27.1
30 12 STEINER, Maximilian 111.0 26.8
31 1 GRANERUD, Halvor Egner 100.5 24.5
32 16 SAKALA, Filip 100.0 18.5
33 24 HAMANN, Martin 100.0 18.1
34 15 ROCH DUPLAND, Thomas 100.5 16.8
35 5 CONTAMINE, Mathis 101.0 12.8
36 8 VARESCO, Daniele 103.5 10.6
37 3 MATTOON, Nicholas 83.0 0.0
37 2 LAUCHLAN, Nigel 86.0 0.0
37 4 BROWN, A J 85.5 0.0
37 10 MAURER, Joshua 85.0 0.0