01 grudnia 2018
20:44
Dominik Formela
PŚ Pań w Lillehammer: Treningi na dużej skoczni dla Seyfarth i Iraschko-Stolz

Trwa intensywna sobota najlepszych skoczkiń narciarskich świata. Po zawodach na obiekcie normalnym, które padły łupem Lidiji Jakowlewej, panie udały się na dużą skocznię w Lillehammer (HS140). Pierwszy trening wygrała Juliane Seyfarth z Niemiec, a w drugim najwyżej sklasyfikowana została Daniela Iraschko-Stolz. Żadna z Polek nie doleciała do 100. metra. Start kwalifikacji wyznaczono na 21:40.

Wyniki na żywo będziecie mogli śledzić za pośrednictwem relacji LIVE FIS >>

[reklama]

Wyniki I treningu PŚ Pań w Lillehammer (HS140); 01.12.2018
lp.nrimię i nazwiskokrajodl.belkakm/hkomp.nota
1 61 SEYFARTH Juliane 137.5 20 94.5 -5.3 80.8
2 62 LUNDBY Maren 129.0 18 93.8 -6.7 76.0
3 59 ALTHAUS Katharina 129.5 20 95.7 -1.8 69.9
4 55 PINKELNIG Eva 124.5 20 93.6 3.0 65.7
5 58 KLINEC Ema 126.0 20 94.8 0.2 65.6
6 53 TAKANASHI Sara 124.0 20 93.8 3.0 64.8
7 56 STRAUB Ramona 119.5 20 94.5 2.9 56.6
8 51 STROEM Anna Odine 117.5 20 95.3 5.0 55.1
9 42 LEMARE Lea 116.5 20 94.8 5.8 54.1
10 43 IWABUCHI Kaori 118.5 20 94.4 0.6 52.5
11 60 IAKOVLEVA Lidiia 115.5 20 94.9 5.9 52.4
12 52 KRIZNAR Nika 117.0 20 94.8 1.8 51.0
13 44 HOELZL Chiara 118.0 20 94.2 -0.3 50.7
14 40 KUSTOVA Alexandra 112.0 20 94.9 7.6 47.8
15 48 SETO Yuka 114.5 20 95.0 2.0 46.7
16 54 VOGT Carina 112.5 20 95.6 5.4 46.5
17 47 ITO Yuki 112.5 20 94.3 1.7 42.8
18 36 HESSLER Pauline 110.0 20 95.1 6.1 42.7
19 37 HARALAMBIE Daniela 109.5 20 94.4 3.7 39.4
20 34 BRECL Jerneja 110.0 20 94.6 2.3 38.9
21 29 SEIFRIEDSBERGER Jacqueline 109.5 20 95.0 2.9 38.6
22 50 BOGATAJ Ursa 109.0 20 94.5 0.1 34.9
23 5 CLAIR Julia 105.5 20 93.8 5.3 33.8
24 10 SHPYNEVA Anna 109.0 20 93.0 -2.0 32.8
25 2 KYKKAENEN Julia 103.0 20 93.5 8.5 32.5
26 46 OPSETH Silje 101.5 20 94.9 10.9 32.2
27 38 VTIC Maja 108.0 20 94.7 -3.5 29.5
28 45 TIKHONOVA Sofia 103.0 20 94.5 -0.1 23.9
29 35 RUPPRECHT Anna 100.0 20 94.4 2.9 21.5
29 8 BARANTCEVA Aleksandra 98.0 20 93.8 6.5 21.5
31 13 RAJDA Kinga 97.5 20 93.1 6.8 20.9
32 11 KARPIEL Kamila 98.0 20 94.4 5.6 20.6
33 41 MORAT Lucile 98.5 20 94.6 3.4 19.3
34 32 BRAATEN Ingebjoerg Saglien 98.0 20 93.4 1.7 16.7
35 33 AVOCAT GROS Oceane 95.0 20 93.7 5.3 14.9
36 12 INDRACKOVA Karolina 94.0 20 93.6 5.8 13.6
37 20 IWASA Haruka 95.5 20 94.6 3.0 13.5
38 22 GERAGHTY-MOATS Tara 93.5 20 93.6 5.4 12.3
39 28 ROGELJ Spela 91.0 20 93.9 9.8 12.2
40 16 MOBERG Astrid 94.5 20 93.9 3.1 11.8
41 3 TWARDOSZ Anna 86.5 20 94.1 16.4 10.7
42 25 PTACKOVA Stepanka 93.5 20 94.4 -0.5 6.4
43 27 ENGLUND Nita 92.0 20 95.0 1.4 5.6
44 30 MARUYAMA Nozomi 89.0 20 93.9 5.4 4.2
45 26 SDERZHIKOVA Valentina 90.5 20 94.6 2.5 4.0
46 31 LI Xueyao 78.0 20 94.1 13.1
46 24 MA Tong 68.0 20 94.1 2.9
46 23 BLAZKOVA Barbora 84.0 20 93.5 3.1
46 21 KABLUKOVA Ksenia 85.5 20 94.2 5.5
46 18 KLEVEN Thea Sofie 67.0 20 93.7 9.6
46 17 MILITARU Carina Alexandra 79.0 20 92.3 5.0
46 15 VOROS Virag 62.0 20 94.7 3.5
46 14 FORSSTROEM Susanna 60.0 20 93.9 12.2
46 9 ROESTAD Karoline 79.5 20 94.6 2.2
46 7 TERVAHARTIALA Julia 78.0 20 94.2 14.0
46 6 SHISHKINA Veronika 70.0 20 92.6 10.4
46 4 WESTMAN Frida 86.0 20 94.2 4.4
46 1 TRAMBITAS Andreea Diana 84.5 20 93.0 4.7
19 TUKHTAEVA Alina DNS
39 RUNGGALDIER Elena DNS
49 MALSINER Lara DNS
57 IRASCHKO-STOLZ Daniela DNS
Wyniki I treningu
lp.nrimię i nazwiskokrajpktodl.belkakm/hstylkomp.nota
1 57 IRASCHKO-STOLZ Daniela 116.0 18 93.9 47.4 11.5 58.9
2 52 KRIZNAR Nika 112.0 18 94.0 40.2 14.7 54.9
3 48 SETO Yuka 114.5 18 94.1 44.7 5.8 50.5
4 60 IAKOVLEVA Lidiia 112.0 18 94.0 40.2 9.1 49.3
5 55 PINKELNIG Eva 111.5 18 93.2 39.3 9.4 48.7
6 53 TAKANASHI Sara 107.0 18 93.6 31.2 15.2 46.4
7 37 HARALAMBIE Daniela 112.5 18 93.6 41.1 4.8 45.9
8 35 RUPPRECHT Anna 108.5 18 93.4 33.9 10.1 44.0
9 44 HOELZL Chiara 108.5 18 93.6 33.9 7.2 41.1
10 42 LEMARE Lea 110.5 18 93.9 37.5 3.2 40.7
11 54 VOGT Carina 104.5 18 95.0 26.7 13.5 40.2
12 51 STROEM Anna Odine 105.0 18 94.6 27.6 12.3 39.9
13 50 BOGATAJ Ursa 109.5 18 94.0 35.7 3.5 39.2
14 5 CLAIR Julia 109.0 18 92.9 34.8 3.5 38.3
15 47 ITO Yuki 107.5 18 93.1 32.1 5.8 37.9
16 46 OPSETH Silje 104.5 18 94.3 26.7 6.2 32.9
17 30 MARUYAMA Nozomi 106.5 18 92.8 30.3 2.0 32.3
18 36 HESSLER Pauline 97.5 18 93.9 14.1 16.7 30.8
19 34 BRECL Jerneja 101.0 18 93.7 20.4 7.6 28.0
20 49 MALSINER Lara 100.5 18 93.8 19.5 8.0 27.5
21 29 SEIFRIEDSBERGER Jacqueline 102.5 18 93.7 23.1 4.3 27.4
22 8 BARANTCEVA Aleksandra 105.0 18 93.5 27.6 -0.5 27.1
23 45 TIKHONOVA Sofia 100.0 18 93.7 18.6 8.0 26.6
24 10 SHPYNEVA Anna 105.5 18 92.7 28.5 -2.5 26.0
25 28 ROGELJ Spela 103.5 18 93.1 24.9 0.8 25.7
26 41 MORAT Lucile 100.0 18 93.4 18.6 4.2 22.8
27 2 KYKKAENEN Julia 101.5 18 92.6 21.3 1.3 22.6
28 21 KABLUKOVA Ksenia 103.0 18 93.4 24.0 -2.3 21.7
29 12 INDRACKOVA Karolina 100.0 18 92.9 18.6 0.5 19.1
30 38 VTIC Maja 95.0 18 93.3 9.6 9.4 19.0
31 32 BRAATEN Ingebjoerg Saglien 98.5 18 93.3 15.9 1.9 17.8
32 13 RAJDA Kinga 95.0 18 92.3 9.6 7.9 17.5
33 39 RUNGGALDIER Elena 87.0 18 93.3 -4.8 20.6 15.8
34 20 IWASA Haruka 98.0 18 94.2 15.0 -0.8 14.2
35 3 TWARDOSZ Anna 95.5 18 93.4 10.5 3.5 14.0
36 33 AVOCAT GROS Oceane 97.5 18 92.9 14.1 -2.1 12.0
37 31 LI Xueyao 93.0 18 93.4 6.0 5.6 11.6
38 22 GERAGHTY-MOATS Tara 97.5 18 92.9 14.1 -5.0 9.1
39 27 ENGLUND Nita 86.0 18 93.8 -6.6 -2.8
39 26 SDERZHIKOVA Valentina 92.0 18 93.5 4.2 -4.7
39 25 PTACKOVA Stepanka 86.5 18 93.4 -5.7 5.3
39 24 MA Tong 79.0 18 93.0 -19.2 -3.7
39 23 BLAZKOVA Barbora 87.0 18 91.9 -4.8 0.2
39 16 MOBERG Astrid 91.5 18 92.8 3.3 -3.4
39 15 VOROS Virag 79.5 18 93.8 -18.3 4.6
39 14 FORSSTROEM Susanna 86.0 18 93.0 -6.6 1.2
39 11 KARPIEL Kamila 82.0 18 93.1 -13.8 3.1
39 7 TERVAHARTIALA Julia 90.5 18 93.5 1.5 -2.0
39 6 SHISHKINA Veronika 70.0 18 91.3 -35.4 10.7
39 4 WESTMAN Frida 85.0 18 93.4 -8.4 7.1
39 1 TRAMBITAS Andreea Diana 78.0 18 92.1 -21.0 6.0
9 ROESTAD Karoline DNS
18 KLEVEN Thea Sofie DNS
19 TUKHTAEVA Alina DNS
40 KUSTOVA Alexandra DNS
43 IWABUCHI Kaori DNS
56 STRAUB Ramona DNS
59 ALTHAUS Katharina DNS
62 LUNDBY Maren DNS